Xiaolin Showdown

Wojna o Xiaolin

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-06-03 08:55:07

Aeris

Administrator

Punktów :   

Walka o Monetę Modliszki

Ja vs Nik09,Zaczynam.
Kryształowych Okularów + Muszla Telepatii a natępnie używam Złotego Palca i wiem co zrobisz i jaki masz plan i przewiduje następny ruch,a ty się nie ruszasz.
I używam jeszcze Łuski Błyskawicy + Wiatr + Moja pięść=tracisz 100
I powtarzam atak 5 razy i giniesz a na dodatek trzymałem odwracające lustro żebym odbił atak w ciebie gdybyś zaatakował.

Ostatnio edytowany przez Aeris (2007-06-03 08:55:24)


Zły Smok:Wiatru
Shengongwu:Łuska Błyskawicy,Złoty Palec,Kryształowe Okulary,Muszla Telepatii,Odwaracjące Lustro,Moneta Modliszki.
Kasa:500
Wygrane Walki:0
Przegrane Walki:0

Offline

 

#2 2007-06-03 09:07:40

nik09

Adept

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

unik gejzer wushan nie mozesz uzywac wu sadza + wudai merkury sadza + sadza+ bing bang meteorang + byk długorogi + ziemia + krater wudai ziemia + tsejsmiczy wykop ziemia  mars wudai ogien rzut na mate ogien + ogien + wudai wufu fire + tajfunowe bum + wudai wufu wind + wiatr + gwiazda wudai wiatr + wudai neptun woda + atak tsunami + cios lotosu + woda = wielki wybuch sadzy ognia ziemi wiatru i wody tracisz 1000000 wygrałem


Zły smok: Żywiołów
Szengongwu:Bing Bang Meteorang, Przeobrarzacz, Gejzer Wushan,Sfera Yun,Latarnia Sun Chi, Wudai Wufu eath, Wudai Wufu water, Wudai wufu soot,Cesarski skorpion,Czarny Żuk
Kasa: 500
Wygrane Walki: 0
Przegrane Walki: 0

Offline

 

#3 2007-06-03 09:13:43

Aeris

Administrator

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

Tak czy siak mam prędkość światła dzięki Łusce Błyskawicy lub złotemu palcowi
Więc oberwałeś,ponadto napisałem że używam odwracającego lustra jak by co więc atak z gejzera wushan trafił w ciebie i zapomniałeś nazw wu i żywiołów.
Więc zabrałem ci wu dzięki łusce błyskawicy i zaatakowałem
wudai merkury sadza + sadza+ bing bang meteorang + byk długorogi + ziemia + krater wudai ziemia + tsejsmiczy wykop ziemia  mars wudai ogien rzut na mate ogien + ogien + wudai wufu fire + tajfunowe bum + wudai wufu wind + wiatr + gwiazda wudai wiatr + wudai neptun woda + atak tsunami + cios lotosu + woda = wielki wybuch sadzy ognia ziemi wiatru i wody tracisz 1000000 wygrałe

Ostatnio edytowany przez Aeris (2007-06-03 09:14:11)


Zły Smok:Wiatru
Shengongwu:Łuska Błyskawicy,Złoty Palec,Kryształowe Okulary,Muszla Telepatii,Odwaracjące Lustro,Moneta Modliszki.
Kasa:500
Wygrane Walki:0
Przegrane Walki:0

Offline

 

#4 2007-06-03 09:13:55

nik09

Adept

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

cesarski skorpiona mam twoje wu


Zły smok: Żywiołów
Szengongwu:Bing Bang Meteorang, Przeobrarzacz, Gejzer Wushan,Sfera Yun,Latarnia Sun Chi, Wudai Wufu eath, Wudai Wufu water, Wudai wufu soot,Cesarski skorpion,Czarny Żuk
Kasa: 500
Wygrane Walki: 0
Przegrane Walki: 0

Offline

 

#5 2007-06-03 09:14:56

Aeris

Administrator

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

Cesarkiego skorpiona też nie było bo zapomniałeś nazw wu
Czyli wygrałem-fajnie ale to tylko moneta modliszki

Ostatnio edytowany przez Aeris (2007-06-03 09:22:07)


Zły Smok:Wiatru
Shengongwu:Łuska Błyskawicy,Złoty Palec,Kryształowe Okulary,Muszla Telepatii,Odwaracjące Lustro,Moneta Modliszki.
Kasa:500
Wygrane Walki:0
Przegrane Walki:0

Offline

 

#6 2010-07-21 10:00:37

 Omi1

Adept

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

dolaczam sie do gry uzywam luski blyskawicy i zamykam was w strefie yun i wygralem

Offline

 

#7 2010-07-21 10:04:56

 Omi1

Adept

Punktów :   

Re: Walka o Monetę Modliszki

co zrobic zeby pod postem pislo moje shen gong wu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spoleczniacyuam.pun.pl www.twisted.pun.pl www.ogamedodatki.pun.pl www.cs-trawka.pun.pl www.porsche.pun.pl